Ignacy Sławiński podwójnym Mistrzem Mazowsza Młodzików

You are currently viewing Ignacy Sławiński podwójnym Mistrzem Mazowsza Młodzików

W niedzielę adepci Akademii Tenisa Stołowego Bogorii rywalizowali w Mistrzostwach Województwa na warszawskim Targówku. Nasi zawodnicy odgrywali w nich kluczowe role, a bezkonkurencyjny okazał się Ignacy Sławiński.

Ignacy triumfował zarówno w grze indywidualnej, jak i deblowej wraz z Oliwierem Odolczykiem. W turnieju singla Igi wygrał wszystkie gry w stosunku 3:0 w setach. Teraz przed naszym zawodnikiem przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się się w terminie 3-5 maj w Sępólnie Krajeńskim. W tych zawodach Sławiński zagra w singlu, deblu oraz turnieju drużynowym z Mateuszem Dąbrowskim i Krzysztofem Kozłowskim.

Przed zmaganiami o Mistrzostwo Mazowsza rozegrany został turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski. W nim ze świetnej strony pokazali się Amelka Bukowska i Mateusz Dąbrowski. Po kilku świetnych pojedynkach byli o krok od finału, plasując się odpowiednio na 3 i 5 miejscu. Dumni ze swojej postawy mogą być również pozostali nasi zawodnicy, którzy uplasowali się odpowiednio na miejscach:

➡️ Michał Staranowicz 13-16

➡️ Krzysztof Kozłowski i Tymon Bednarek 17-20

➡️ Alan Żurawski 25-32