Młodzież Bogorii kolejny raz dominuje w Polsce

You are currently viewing Młodzież Bogorii kolejny raz dominuje w Polsce

Z doskonałej strony w Brzegu Dolny zaprezentowali się młodzi tenisiści stołowi naszego klubu. W ostatni weekend rozgrywane były Mistrzostwa Polski Ludowych Klubów Sportowych. Adepci Akademii Tenisa Stołowego Bogorii zwyciężyli w klasyfikacji klubowej.

Na ten wynik złożyła się świetna praca i zaangażowanie 15 osobowej grupy, która była pod opieką trenera Adama Białka. W najlepszej ósemce turnieju znalazła się aż 11 naszych zawodników. Szczególnie turniej juniorski został zdominowany przez naszych młodych tenisistów stołowych. Najlepsi w tej kategorii okazali się Zosia Śliwka oraz Kacper Głazowski. Finał do lat 19 był wewnętrzną rywalizacją adeptów Akademii Bogorii. Kacper w finale 3:2 w setach pokonał Michała Gawlasa. Na trzecim stopniu podium stanął z kolei nasz Jacek Mitas. Brązowy medal z Brzegu Dolnego przywiozła z kolei Milena Mirecka.

Tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się w kategorii Młodzików Ignacy Sławiński, podobnie jak w gronie starszych Kadetów Piotr Łącki. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również w tej kategorii Jakub Dobosz i Tomasz Fabisiak, którzy zajęli miejsca 5-6. Wszystkie miejsca naszych zawodników w turnieju: