Felix Lebrun lepszy od Miłosza Redzimskiego

You are currently viewing Felix Lebrun lepszy od Miłosza Redzimskiego

Miłosz Redzimski po pokonaniu trzech trudnych rywali awansował do prestiżowego turnieju finałowego Smash Open. Tam niestety przegrał z dwukrotnym medalistą ostatnich Igrzysk Olimpijskich Felixem Lebrunem w stosunku 1:3 w setach.

W pierwszym secie tego spotkania zawodnik Bogorii wyszedł na prowadzenie 4:1 i konsekwentnie je utrzymywał. Wygrywał już 10:4, a triumfował 11:6. Drugi set taki sam, tyle że w drugą stronę, od początku częściej punktował grający uchwytem piórkowym Francuz. W trzecim wysoka przegrana Miłosza Redzimskiego, zaś bardzo ciekawie było w czwartym secie. Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki miał 10:8, niestety nie udało mu się doprowadzić do piątego seta.

W poniedziałek Miłosz i Maciej Kubik zagrają jeszcze w turnieju deblowym. Ich rywalami będą zawodnicy z Bałkanów Słoweniec Darko Jorgic i Chorwat Tomislav Pucar. Turniej w Chinach jest ostatnim etapem do rozpoczynających się 15 października Indywidualnych Mistrzostw Europy. Turniej zostanie rozegrany w austriackim Linzu, a 17-letni wychowanek Bogorii ma zapewniony start w turnieju głównym.