GO: Turniej główny nie dla Daniela Góraka

Niestety Danielowi Górakowi nie udało się przebrnąć eliminacji prestiżowego German Open. W trzeciej rundzie eliminacji nasz zawodnik uległ Słowakowi Yang Wangowi 1:4 w setach.

Daniel w pierwszej rundzie eliminacji w których wystąpiło blisko 150 zawodników z całego świata miał wolny los. W drugiej rundzie jego przecinikiem był nastoletni zawodnik gospodarzy Qui Dang. Poczatkowo to spotkanie nie układało się po myśli tenisisty Bogorii. Po czterech partiach przegrywał on już 1:3 w setach. Jednak "Góra" już nie raz pokazał w tym sezonie, że potrafi odwrócić losy spotkania i dzięki dobrej grze wygrał on kolejne trzy sety. Szczególnie koncertowy w jego wykonaniu był set numer sześć którego wygrał 11:1.

W swoim drugim w Berlinie pojedynku podopieczny Tomasza Redzimskiego zmierzył się ze starym dobrym znajomym z rozgrywek Superligi Yang Wangiem z Olimpii Grudziądz. Niestety podobnie jak w grudniowym spotkaniu tych tenisistów w Grodzisku Mazowieckim  zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Yang Wang, który wygrał z Górakiem oddając mu tylko jednego seta. Porażką w I rundzie turnieju głównego debla zakończył się również start Daniela Góraka i Jakuba Dyjasa. Polska para nie sprostała Koreańskiemu deblowi Jang Woojin/Jeong Sangeun przegrywając 1:3 w setach. Po startach w Hugarian Open i German Open Daniel wraca do Grodziska Mazowieckiego, gdyż już w ten wtorek w hali przy ulicy Westfala 3a drużyna Bogorii w bardzo ważnym pojedynku podejmie ZKS Palmiarnię Zielona Góra. Poczatek tego spotkania o godzinie 18. Wszystkich kibiców już teraz serdecznie zapraszamy.