Rankingi ogólnopolskie

Pod koniec pierwszej "10" uplasowali się gracze Bogorii w ogólnopolskim rankingu seniorów za sezon 2014/2015.

Najwyższe, siódme miejsce zajął Paweł Fertikowski, który zgromadził 735 punktów, w tym aż 300 za awans do ćwierćfinału indywidualnych mistrzostw Polski w Wałbrzychu. Na ósmej lokacie uplasował się mistrz kraju Daniel Górak (728,5), który za swój tytuł wzbogacił się aż o 400 punktów. Jego miejsce byłoby jeszcze wyższe, gdyby nie absencja w II i III Grand Prix Polski. Triumfator I GP Robert Floras z łącznym dorobkiem 713 "oczek" zajął dziewiąte miejsce.

W klasyfikacji zwyciężył Jakub Dyjas (890), który wyprzedził nowego gracza naszej drużyny Jakuba Kosowskiego (825) oraz Bartosza Sucha (811).

W ogólnopolskim rankingu juniorów sklasyfikowany na 284. miejscu został Jakub Godawski, 354. był Artur Michalczyk, a 412. – Jakub Krajewski. Michalczyk uplasował się na 53. miejscu wśród kadetów (Krajewski – 110., Szymon Wiśniewski – 220., Adam Banasik – 324.).

Lokaty naszych reprezentantów w kategorii młodzików: Wiśniewski – 42., Banasik – 71., Jakub Lis – 240., Mikołaj Parys – 392., Olek Giermasiński – 552., Adam Stąporek – 830.

Wiśniewski zakończył miniony sezon na drugim miejscu w gronie żaków, a Banasik – na czwartym. Miejsca pozostałych zawodników Bogorii: Miłosz Redzimski – 16., Dawid Budzich – 128., Mikołaj Giereło – 221., Gracjan Brejnak – 350., Michał Magott – 379., Wiktor Gil – 380.

Wysokie, szóste miejsce w gronie młodziczek zajęła Martyna Lis, której najlepszy wynik to brązowy medal III Grand Prix Polski i ćwierćfinał mistrzostw Polski. Na 72. miejscu sklasyfikowana została Nikola Brejnak. Wśród żaczek na 175. miejscu znalazła się Zofia Śliwka, a na 263. – Lena Giermasińska.