PJO: debiutancki turniej Benzefa i Majchrzaka

Do 1. rundy singla i 2. debla dotarł Jakub Benzef występujący pierwszy raz w turnieju ITTF Polish Junior Open we Władysławowie.

Benzef przeszedł eliminacje grupowe, w których zanotował bilans 2-1 i uplasował się na drugiej lokacie. Będąc najniżej rozstawionym, pokonał Białorusina Gleba Shamruka 3:2 i Słowaka Andreja Kassaya 3:0. Uległ za to Niemcowi Nilsowi Hohmeierowi 1:3. W 1/32 finału Kuba przegrał z innym reprezentantem Niemiec Dominikiem Scheją 1:4.

W grze podwójnej gracz Bogorii wystąpił wspólnie z Szymonem Szewczykiem z LUKS Warmii Lidzbark Warmiński. Polska para w pierwszej rundzie zwyciężyła Włochów Pinto i Rossiego 3:0. W walce o 1/8 finału uległa w takim samym stosunku duńskiemu duetowi Hansen/Rasmussen.

Swój debiutancki turniej ma za sobą Adrian Majchrzak, który występował w gronie kadetów. W fazie grupowej Adrian poniósł trzy porażki, wszystkie z wyżej notowanymi zawodnikami, i nie awansował do dalszych gier. W 1/32 finału gry podwójnej Adrian grający z Danielem Lisem uległ norweskiej parze Meringdal/Wetzel 2:3.


                         Adrian Majchrzak i trener Dariusz Budzich podczas Polish Cadet Open we Władysławowie