Trzy statuetki w Grodzisku!

Trener Tomasz Redzimski, drużynowo Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz miasto Grodzisk Mazowiecki zdobyli Diamentowe Rakietki za 2014 rok. Uroczysta gala odbyła się w Warszawie.

W warszawskim Regent Hotelu pojawili się wszyscy zawodnicy naszej drużyny. Bogoria zwyciężyła w kat. "Drużyna Roku", zostawiając w pokonanym polu Olimpię-Unię Grudziądz oraz Dekorglass Działdowo. Powody do zadowolenia miał również Tomasz Redzimski, który okazał się najlepszym trenerem. Oprócz niego nominowani byli Piotr Szafranek (Olimpia-Unia) i Tomasz Krzeszewski (Morliny Ostróda).

Dodatkowo, Grodzisk Mazowiecki został triumfatorem z kat. "Miasto Partner" (nominowan także Toruń). Oprócz członków Zarządu naszego klubu, na Gali był m.in. starosta powiatu grodziskiego p. Marek Wieżbicki.

Była to druga edycja "Diamentowej Rakietki"; pierwsza odbyła się w ubiegłym roku, również w Warszawie.

Zwycięzcy Diamentowej Rakietki 2014:
Zawodnik Roku: Wang Zeng Yi
Trener Roku: Tomasz Redzimski
Drużyna Roku: Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Partner Roku: Nord Partner
Sponsor Roku: Unia Group
Miasto Partner: Grodzisk Mazowiecki