HO: Górak w półfinale!

Nasz zawodnik po wygranej z Kou Leiem jest już w półfinale Hungary Open. W niedzielę o 12.30 gra o finał z Jiangiem Tianyiem.

W sobotę Daniel Górak zanotował dwie wygrane. Najpierw w 1/8 finału zwyciężył Francuza Benjamina Brossiera 4:2, choć przegrywał już 0:2. W ćwierćfinale rozpędzony reprezentant Polski w czterech setach rozprawił się z reprezentantem Ukrainy Kou Leiem, zapewniając sobie awans do półfinału i co najmniej brązowy medal w imprezie.

Do najlepszej "8" turnieju nie udało się awansować Pawłowi Fertikowskiemu. Mimo że nasz zawodnik prowadził z byłym zawodnikiem naszego klubu Jiangiem Tianyiem 2:0, to ostatecznie uległ mu w sześciu setach. To właśnie Hongkończyk będzie rywalem Góraka w niedzielnym półfinale, który rozpocznie się o godz. 12.30.

To pierwszy awans do półfinału mistrza Polski od sierpnia 2013 roku i zawodów Czech Open w Pradze, w których Górak minimalnie przegrał walkę o finał z Japończykiem Masato Shiono.

Bezpośrednia transmisja pojedynku Górak – Jiang w itTV!