Superliga: Przed meczem z Palmiarnią Zielona Góra

Już dzisiaj o godzinie 18 w ramach 3.kolejki Superligi drużyna Dartom Bogorii zmierzy się na wyjeździe z ZKS Palmiarnią Zielona Góra, która obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli.

Grodziszczanie, którzy są wiceliderem Superligi na mecz do Zielonej Góry udali się w składzie: Oh Sang Eun, Jakub Kosowski i Daniel Górak. Z kolei gospodarze, którzy mają tyle samo punktów w tabeli co nasza drużyna, wystąpią prawdopodobnie w składzie: Lucjan Błaszczyk, Miroslav Horejsi i Kamil Nalepa. Tomasz Redzimski przed spotkaniem zapowiada walkę  naszej drużyny o każdy punkt, oto krótka wypowiedź trenera naszej drużyny przed spotkaniem.

Zespół z Zielonej Góry jest mocną ekipą. Lucjan Błaszczyk świetnie grał ostatnio podczas turniejów "Challenger series" . Najpierw zajął drugie miejsce (uległ w finale Jiriemu Vrablikowi), a w kolejnych zawodach z tej serii już wygrał (pokonując w finale Bohumila Vozickiego). Wysokie miejsce w tych rozgrywkach zajmuje systematycznie również Miroslav Horejsi (wygrał jeden z wrześniowych turniejów). Te informacje wskazują, że czołowi zawodnicy Palmiarni są w bardzo wysokiej formie sportowej. Najprawdopodobniej skład naszych przeciwników uzupełni któryś z młodych graczy. Historia naszych pojedynków z ZKS to ciąg bardzo zaciętych pojedynków, często roztrzygniętych w piątym secie. Przygotowujemy się więc na walkę o każdy punkt.

Mecz na żywo będzie można obejrzeć w internecie pod poniższym linkiem.

http://www.drzonkow.net/transmisja-na-zywo/