Kolejny wielki transfer Bogorii

Kolejną bombę transferową przygotowali dla kibiców Bogorii działacze klubu, zatrudniając w dniu dzisiejszym 31. zawodnika rankingu ITTF Gao Ninga.

Gao Ning jest kolejnym wzmocnieniem naszego klubu w okienku letnim, po Greku Panagiotisie Gonisie oraz Japończykach Matasakim Yosidzie oraz Chanie Kazuhiro. Najlepszy zawodnik reprezentacji Singapuru w tym sezonie bronił barw francuskiego zespoł z Chartres, który mierzył się w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów z podopiecznymi trenera Tomasza Redzimskiego. Ning pokoał wówczas w Grodzisku Mazowieckim Daniela Góraka i po bardzo wyrównanym boju 2:3 uległ Jung Youngsikowi. 34 letni zawodnik najwyżej w rankingu ITTF znajdował się na 9. miejsce w Lipcu 2013 roku. Do największych sukcesów Singapurczyka należy m.in. zwycięstwo w Pucharze Azji w 2007 roku oraz zwycięstwa w 6 Pro Tourach. Preferowany styl gry naszego najnowszego nabytuku   to obustronny topspin

Polityka transferowa klubu pokazuje, że Bogoria liczy na sukcesy w nowym sezonie. Zespół wystąpi na pewno w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie ważne są pozycje tenisistów we wspomnianym rankingu ITTF. Obecnie z naszych nowych zawodników na najwyższym 25. miejscu plasuje się defensor Panagiotis Gionis. Gao Ning będzie drugim najwyżej notowanym zawodnikiem naszego klubu. O klasie Singapurczyka świadczy również fakt, iż od 2007 do Stycznia 2016 roku znajdował się w dwudziestce najlepszych tenisistów stołowych świata rankingu ITTF. Obecnie Ning przygotowuje się wraz z kadrą Singapuru do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie występować będzie wielu zawodników związanych z naszym klubem na czele z Danielem Górakiem. Liczymy, że kolejne wielkie wzmocnienie Bogorii, które jest miłym prezentem dla kibiców przyczyni się do doskonałej postawy naszych zawodników w Lidze Mistrzów oraz  Polskiej Superlidze.