Bogoria Rusza na Podbój Europy

 

Już w najbliższy piątek o godzinie 19.30 przy ulicy Westfala 3a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zainauguruje rozgrywki Ligi Mistrzów.

 

Przeciwnikami naszej drużyny będzie Czeski zespół TTC Ostrava 2016. Jest to siódmy start grodziskiej drużyny w elitarnej Champions League. W tym sezonie zawodnicy Tomasza Redzimskiego występować będą w grupie C, gdzie oprócz ekipy z Ostravy występują również G.V. Hennebont T.T i FC Sarbrucken TT. Na początku sezonu nasz zespół wydaję się być w dobrej formie. W czterech pierwszych spotkaniach Lotto Superligi Bogoria odniosła trzy zwycięstwa i doznała jednej porażki w Białymstoku w meczu z Dojlidami.

W tym sezonie zarząd klubu jak i sami zawodnicy celują bardzo wysoko zarówno w krajowych rozgrywkach jak i europejskich pucharach. Właśnie w tym celu zostały przeprowadzone letnie transfer i pozyskanie trzech Azjatyckich zawodników oraz jednego z najlepszych zawodników Europy Panagiotisa Gionisa. Grek jest obecnie na 27. miejscu w światowym rankingu ITTF i ma stanowić o sile naszej drużyny.

Jeśli chodzi o naszych przeciwników to liderem drużyny Tomasza Demka jest Hung Chieh CHIANG. Tajwańczyk obecnie jest na 78. Rakietą świata. Obok niego o sile drużyny stanowi Aleksander Karakasevic brązowy medalista Mistrzostw Europy w Gdańsku w singlu z 2011 roku (84. Miejscu w rankingu ITTF). Oprócz wspomnianej dwójki w piątkowym meczu zagra Tomas Tregler lub legenda Czeskiego tenisa stołowego Petr Korbel. Świetni zawodnicy zarówno po jednej jak i drugiej powinni zapewnić tenisowe widowisko na najwyższym światowym poziomie.

 

Oprócz samego meczu nie zabraknie również innych atrakcji i konkursów. Bilety na mecz można nabywać już w naszym biurze od poniedziałku oraz bezpośrednio przed samym spotkaniem. Pamiętajcie piątek godzina 19.30, nie może was zabraknąć.