Bogoria patronem zawodów gimnazjalnych

 

22 listopada w hali OSIR przy ulicy Westfala 3a odbędą się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego Szkół Gimnazjalnych. Patronem tych zawodów będzie nasz klub.

Zawody będą doskonałą okazją do popularyzacji tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, w całym powieciecie grodziskim. Faworytem zawodów będzie gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim, w którym występuje młodzież reprezentująca Bogorię w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich. To właśnie w gimnazjum numer 2 od dwóch lat przy współpracy z naszym klubem prowadzona jest klasa sportowa z profilem- tenis stołowy. Turniej rozegrany 22 listopada rozpocznie się o godzinie 9 rano. Oprócz naszego klubu patronat nad tym turniejem obejmie również Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim, Szkolny Związek Sportowy oraz Gmina Grodzisk Mazowiecki