Górak: Wszystko będzie w naszych rękach

Po niezwykle ważnym zwycięstwie 3:2 z FC Saarbrucken TT, które przedłużyło szansę Bogorii na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Udało nam się krótko porozmawiać z Danielem Górakiem.

Daniel gratulacje zwycięstwa na trudnym terenie w Saarbrucken, które przedłużyło wasze szanse na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Czy przy stanie 1:2 wierzyliście, że możecie odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu?

Wiedzieliśmy ze jesteśmy w trudnej sytuacji i jeżeli chcemy walczyć dalej o ćwierćfinał to musimy wszystko postawić na 1 karta i to sie nam udało.

W swoich pojedynkach uległeś Patrickowi Baumowi, oraz pokonałeś AndreyaSemenova. Czy spodziewałeś się, że w czwartej grze zagrasz właśnie z młodym Rosjaninem  Semenovem, a nie Bojanem Tokiciem?

Tak w pierwszym meczu troszkę nerwowo grałem i przegralem , a przed moim drugim pojedynkiem dowiedziałem sie że będę grał z młodym zawodnikiem któremu chcą dać szanse zadebiutować w Lidze Mistrzów. Dlatego wiedziałem że jak zagram spokojnie swoją grę to wygram swój pojedynek.

15 grudnia zagracie decydujące spotkanie przeciwko G.V. Hennebont, jak oceniłbyś wasze szanse w tym spotkaniu?

-Cieszę się że wszystko bedzie w naszych rękach i jak zagramy świetny pojedynki przed własna publicznością to jesteśmy w stanie wygrać ten mecz.