Dobra passa II drużyny

W ostatnich czterech meczach nasza druga drużyna występująca w III Lidze zdobyła pięć punktów. We wczorajszym spotkaniu pokonaliśmy 8:2 Spójnię III Warszaw.

Po zwycięstwie na inaugurację sezonu UKS Lupus Imola Warszawa 8:4 przyszły dwie porażki z UKS Sanniki i UKS 14 Ursus, których można się było spodziewać. Druga drużyna Bogorii ma zdecydowanie najmłodszy skład w stawce 12 zespołów III Ligi, opartym na wychowankach wyszkolonych w naszej Akademii. Pomimo tego w ostatnich czterech spotkaniach nasz młody zespół spisuje bardzo dobrze. Dobrym znakiem był już remis 7:7 z II drużyną Hals-u Wadwicz Warszawa. Tym bardziej, że w meczu tym nie wystąpił Zbyszek Grześlak, który wówczas wystąpił w meczu Lotto Superligi z Kolpingiem Frac Jarosław. Po tym zaskakującym remisie przyszła porażka  z trzecią drużyną tabeli ligi GUKS Liberpol Orzeł Siedlin 1:9, jednak w tym spotkaniu wystąpiliśmy w całkowicie rezerwowym składzie.

Po porażce z Siedlinem przyszły dwa ważne zwycięstwa. Najpierw w meczu z Energią Kozienice 8:4, w tym spotkaniu II drużyna Bogorii została wzmocniona przez trenerów Zbyszka Grześlaka i Darka Budzicha, których punkty zadecydował o zwycięstwie. Wczoraj z kolei w pokonanym boju zostawiliści trzeci zespół Bogorii 8:2. Punkty w tym spotkaniu zdobyli dla nas 2:5 Dariusz Budzich,Miłosz Redzimski 2, Szymon Wiśniewski 2 oraz Artur Michalczyk 1,5. Dzięki temu zwycięswtu po 7. kolejkach sezonu zasadniczego nasza druga drużyna plasuje się bezpiecznym siódmym miejscu w stawce dwunastu zespołów. Pozycję trzeba uznać za dobry wynik, gdyż celem drużyny na ten sezon było utrzymanie w lidze i danie zagrać jak największej ilości spotkań naszym wychowankom. Na uwagę zasługuje bilans gier singlowych najmłodszego zawodnika ligi Miłosza Redzimskiego. Miłosz który w tym sezonie wygrał Grand Prix Młodzików jak do tej pory w 8 grach indywidualnych wygrał, aż 7 doznając tylko jednej porażki. Następny mecz nasi zawodnicy zagrają 18 grudnia we własnej hali przeciwko STS Szydłowiec.

Wyniki II drużyny Bogorii w tym sezonie:

Bogoria II-UKS Imola Lupus Warszawa 8:4

UKS 14 Ursus-Bogoria II 8:2

Bogoria II-UKS Sanniki 0:10

SCKIS HALS Wadwicz Warszawa-Bogoria II 7:7

Bogoria II-GUKS Orzeł Siedlin 1:9

Energia Kozienice-Bogoria II 4:8

Bogoria II-KS Spójnia III Warszawa 8:2