W niedzielę III turniej Akademii Tenisa Stołowego

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia w naszej sali przy Kilińskiego 8a odbędzie się trzeci w tym sezonie, a pierwszy w tym roku turniej naszej Akademii Tenisa Stołowego.
Turniej, który jest dedykowany dla dzieci należących do ATS klubu Bogoria rozpocznie się o godzinie 10. Tradycyjnie już jako pierwsi swoje umiejętności będą mogły sprawdzić dzieci, które w tym roku przystąpiły do naszej Akademii oraz dzieci starsze, które rozegrają turniej na punkty. Początkujący z kolei jak zawsze będą mieli okazji sprawdzić się z konkurencjami, które będą stanowiły połączenie rywalizacji z zabawą. Zapisy do turnieju dla osób początkujących będą możliwe już od godziny 9.30.
Z kolei o godzinie 12 rozpocznie się turniej dla dzieci zaawansowanych, które na co dzień biorą udział w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich.W tym samym czasie rozpocznie się turniej dla rodziców, w którym udział mogą wziąć udział wszyscy rodzice dzieci należących do naszej Akademii. Turniej jest oczywiście bezpłatny, a dla najlepszych zawodników zostały przygotowane dyplomy i nagrody. Nie zabraknie również lubianego przez dzieci poczęstunku, którego fundatorem są firmy Czarpol i Biesiadowo.

 

Zdjęcie użytkownika Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.