Daniel Górak rozpoczyna walkę w Mistrzostwach Świata

You are currently viewing Daniel Górak rozpoczyna walkę w Mistrzostwach Świata

Już od jutra rozpoczyna się najważniejsza impreza tego sezonu. W niemieckim Dusseldorfie zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Świata, w których wystąpi trójka zawodników Bogorii: Daniel Górak, Gao Ning i Panagiotis Gionis.

Daniel do Mistrzostw od tygodnia przygotowywał się w ośrodku tenisowym w Drzonkowie. Stamtąd dziś samochodem pojechał prosto do Dusseldorfu. Popularny Góra weźmie udział w turnieju singlowym, jak i deblowym. W parze z Jakubem Dyjasem będą rozstawieni z wysokim numerem 14. Przypomnijmy, że Daniel wraz z Kubą Dyjasem w zeszłym roku zdobyli srebrny medal Mistrzostw Europy w deblu. Swój pierwszy pojedynek w turnieju głównym rozegra on prawdopodobnie 31 maja w środę.

W turnieju głównym oprócz Góraka udział weźmie jeszcze dwóch naszych tenisistów. Z 29. numerem w turnieju głównym został rozstawiony Panagiotis Gionis. Grek ostatnio jest w doskonałej formie, co pokazał tydzień temu w spotkaniu z Dekorglassem Działdowo, gdzie pokonał 7. rakietę świata Wong Chung Tinga. Ostatnim zawodnikiem Bogorii, który wystąpi w Mistrzostwach Świata jest Gao Ning. Z Biało-Czerwonych w Dusseldorfie oprócz wspomnianych Daniela Góraka i Kuby Dyjasa wystąpią także Wang Zeng Yi oraz Marek Badowski. Zachęcamy do śledzenia relacji z występu Daniela i pozostałych naszych zawodników na stronie internetowej oraz naszym Facebookowym Fanpagu.