Aż 135 zawodników zagra w III edycji Pingla Cup

  • Post category:Pingla Cup

Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim święto tenisa stołowego w kategorii Skrzatów i Żaków czyli turniej Pingla Cup. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 135 dzieci z całej Polski.


Jest to już III edycja turnieju, który po raz pierwszy odbył się w 2015 roku. Z roku na rok przybywa dzieci, które chcą wziąć udział w tym niezwykłym turnieju. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, co pokazuje, że z roku na rok turniej cieszy się coraz większą popularnością. Dążymy do tego by jednego dnia w turnieju udział wzięło 128 dzieci- mówi sędzia główny zawodów i jeden z jego pomysłodawców Paweł Szeliński. Patrząc na rosnące zainteresowanie trenerów i samych dzieci cel ten już niedługo może być osiągnięty.

W sobotę 3 czerwca jako pierwsi do stołów podejdą dzieci w kategorii Skrzatów i Skrzatek. Będą oni mieli możliwość grania na obniżonych stołach. Jest to jedno z udogodnień oraz atrakcji czekających na naszych uczestników. Kolejną z nich jest nasza coroczna strefa wywiadów. W trakcie całego turnieju nasi dziennikarze przepytywać będą wszystkich uczestników turnieju, a także rodziców i trenerów. Nie zabraknie również naszej gwiazdy występującej w Lotto Superlidze, która znajdzie czas by pograć z młodymi zawodnikami. Również dla samych trenerów odbędą się warsztaty, które będą prowadzone przez trenera naszej pierwszej drużyny Tomasza Redzimskiego. Pozostała moc atrakcji pozostaje niespodzianką by sprawić wszystkim uczestnikom jeszcze większą przyjemność 🙂