Znamy składy wszystkich drużyn Lotto Superligi

You are currently viewing Znamy składy wszystkich drużyn Lotto Superligi

Znamy składy drużyn, które wystąpią w następnym sezonie Lotto Superligi. Wiele drużyn wzmocniło się w porównaniu do poprzedniego sezonu.

W dniu wczorajszym zamknęło się okienko transferowe Lotto Superligi. Przypomnijmy, że w naszej drużynie doszło do sporych zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu. Z Bogorią pożegnali się Panagiotis Gionis, Gao Ning oraz Chan Kazuhiro. W ich miejsce do Grodziska Mazowieckiego przyszyli Han Chuanxi, Pavel Sirucek oraz Michał Bańkosz. Wydaję się, że największe wzmocnienia poczyniła drużyna Dekorglassu Działdowo, która podobnie jak Bogoria zagra w następnym sezonie w elitarnej Lidze Mistrzów. Do zespołu z Działdowa dołączyli Kenta Matsudaira, czterokrotny medalista Mistrzostw Świata seniorów oraz Mistrz Świata Juniorów. Kolejną gwiazdą. Kolejnym asem w talii Piotra Kołacińskiego zostanie Yang Wang, który pozyskany został z AZS Unii Gdańsk, tym samym udało się ekipie z Warmii osłabić wicemistrza Polski. Zespół z Gdańska w miejsce Yang Wanga pozyskał z Morlin Ostróda Mikhaila Paikova. Z drużyny Unii odszedł również Patryk Zatówka, a w jego miejsce przyszedł wicemistrz Polski w singlu Marek Badowski.

Bardzo mocnych zawodników pozyskała również drużyna Kolpingu Frac Jarosław, która będzie jednym z faworytów rozgrywek. Do ekipy Kamila Dziukiewicza dołączyli brązowy medalista Mistrzostw Świata w drużynie z 2016 roku Paul Drinkhall, aktualny Mistrz Europy U-21 Tomislav Pucar oraz zwycięzca Drużynowego Pucharu Europy Hou Yingacho. Przypominamy, że pierwszy mecz w Lotto Superlidze Bogoria rozegra 26 września przeciwko ekipie Spójni Warszawa. Poniżej składy wszystkich drużyn Lotto Superligi na sezon 2017/2018.

http://www.wr.pzts.pl/pdf/2017/dokumenty/2017_2018_sm_sklady.pdf