Za nami X jubileuszowa Edycja Pingla

You are currently viewing Za nami X jubileuszowa Edycja Pingla

227 uczestników rywalizowało przez 2 dni w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS w X wyjątkowej edycji turnieju Pingla Cup. Organizatorzy zawodów po raz kolejny stanęli na wysokości zadania przygotowując dla bohaterów zawodów moc atrakcji.

Jedną z głównych atrakcji pierwszego dnia była obecność zwycięzcy I edycji Pingla Cup, który niedawno awansował na Igrzyska Olimpijskie, Miłosza Redzimskiego. 17-letni zawodnik Bogorii opowiedział o swojej sportowej drodze, która zaczęła się właśnie 9 lat temu w trakcie Pingla Cup. Następnie Miłosz poświęcił uczestnikom turnieju dużo czasu na wspólne zdjęcia i autografy. Jako co roku dzieci mogły poczuć się jak gwiazdy tenisa stołowego wybiegając do prezentacji zapowiedzeni przez profesjonalnego spikera i mogąc grać na specjalnej wykładzinie. Drugiego dnia z kolei na Hali CAIIS zagościł Marek Badowski, który przez blisko dwie godziny grał z młodymi zawodnikami, świetnie się przy tym bawiąc.

Nie zabrakło również konkursów zręcznościowych, w których można było wygrać atrakcyjny sprzęt AGD. Dużym zainteresowaniem cieszył się pojedynek maskotek, które były mocno dopingowane przez dzieci. Nie zabrakło również atrakcji dla rodziców i trenerów. W przerwie obiadowej Pani Dietetyk opowiadała o wartości prawidłowego zdrowego odżywiania wśród młodych sportowców. Temu wszystkiemu towarzyszyła bardzo sprawna organizacja turnieju singlowego i deblowego. Każdy z uczestników zagrał wiele cennych gier. Nie zabrakło również wywiadów i zdjęć, które dostępne są na facebookowym profilu Pingla Cup. Oczywiście wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy zawodów, którzy oprócz medali, dyplomów i pucharów otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Poniżej przedstawiamy najlepszych zawodników poszczególnych kategorii:

Skrzaci:

1. Jakub Sikoń

2. Filip Polak

3. Wiktor Grzybowski

4. Ignacy Klewek

Skrzatki:

1.Hanna Kufel

2. Nikola Urbańczyk

3. Liliana Pęksa

4. Dominika Borowska

Deble:

1. Wiktor Grzybowski/Ignacy Klewek

2. Mateusz Romaniuk/Kornel Obukowicz

3. Mieszko Polak/Filip Polak

4. Jędrzej Bednarczyk/Piotr Trzeciak

Żaczki:

1. Julia Szarmach

2. Nicol Kuboszek

3. Martyna Sochocka

4. Izabela Bobel

Żacy:

1. Antoni Szarmach

2. Miłosz Zajda

3. Ignacy Utylski

4. Maksymilian Kamiński