2 września Bogoria organizuje wielki turniej amatorski

Jako, że do rozpoczęcia sezonu coraz bliżej Bogoria przedstawia niezwykle ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników tenisa stołowego i 2 września organizuje turniej amatorski.

Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, gdzie na co dzień swoje spotkania w Lotto Superlidze i Lidze Mistrzów rozgrywa obecny Drużynowy Mistrz Polski. Turniej zostanie rozegrany w 8 kategoriach wiekowych, tak by poziom był dopasowany do wieku i umiejętności uczestników. Najwcześniej, bo o 8 rano rozpocznie się turniej dla dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego. Od godziny 10 rozpoczynają się kategorie wiekowe z podziałem na wiek. O tej samej godzinie rozpocznie się turniej dla kobiet. Na godzinę 13 przewidziany jest turniej open w którym mogą wystąpić wszyscy chętni, zaś o 13 rozpocznie się turniej sponsorów naszego klubu.

Oprócz samej rywalizacji sportowej organizatorzy turnieju przygotowali liczne atrakcje i nagrody rzeczowe i finansowe. Cała pula turnieju wynosi aż 1000 zł. Jedną z atrakcji będzie również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z zawodnikiem Lotto Superligi. Przewidziane są również liczne zabawy dla dzieci. Całego turniejowi oraz dobrej zabawie będzie towarzyszył grill rozstawiony na zewnątrz oraz sushi przygotowane przez jednego z naszych nowych partnerów firmę Smart Sushi. Oprócz Smart Sushi nasz turniej jak zawsze wspierać będzie gmina Grodzisk Mazowiecki oraz firma dpd. Więcej informacji również co do zapisów można znaleźć na plakacie.