Piekielnie trudne zadanie na początek Ligi Mistrzów

You are currently viewing Piekielnie trudne zadanie na początek Ligi Mistrzów

W najbliższy czwartek o godzinie 15 nasi zawodnicy rozpoczynają start w rozgrywkach ETTU Champions League. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie obrońca tytułu Fakel Gazprom Oremburg.

Niewątpliwe zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy w swoich szeregach mają aż trzech zawodników znajdujących się w TOP10 rankingu ITTF. Każdy z trójki Dima Ovtcharov, Jun Mizutani i Vladmimir Samsonov ma na swoim koncie medal Mistrzostw Świata, bądź Igrzysk Olimpijskich. Nic dziwnego, że w zeszłorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów odnieśli oni koncowy triumf, pokonując w finale Borussię Dusseldorf. Również i w tym sezonie są oni faworytem do zwycięstwa. Wszyscy w Grodzisku Mazowieckim mają jednak nadzieję, że nosa rosyjskiemu potentatowi uda się utrzeć Bogorii.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego udali się do Rosji już dzisiaj nad ranem. W naszym zespole w Oremburgu wystąpią Pavel Sirucek, Daniel Górak oraz Masaki Yoshida. Japończyk Yoshida przyleciał do Polski specjalnie by móc wystąpić w meczu Ligi Mistrzów. Z pewnością nasza drużyna będzie się chciała trochę zrehabilitować za porażkę 1:3 w inaugurującym meczu Lotto Superligi ze Spójnią Warszawa. Tym razem to nasi przeciwnicy będą faworytem tego starcia dlatego liczymy na małą niespodziankę. Przypomnijmy, że oprócz Bogorii i zespołu z Oremburga w grupie A znajdują się jeszcze drużyny AS Pontoise Cergy oraz Sporting Club de Portugal. We własnej hali tenisiści Bogorii zagrają w Lidze Mistrzów 26 października przeciwko ekipie Pontoise Cergy. A już 2 października Bogoria w Grodzisku Mazowieckim w hali przy ulicy Westfala 3a podejmie w 2. kolejce Lotto Superligi Wartę Kostrzyn nad Odrą. Początek tego starcia o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.