Raport Ligowy

You are currently viewing Raport Ligowy

W ostatni weekend, mimo, że nie grał pierwszy zespół Dartom Bogorii, w rozgrywkach ligowych ważne mecze grały nasze drużyny kobiet oraz druga i trzecia mężczyzn. Co ciekawe wszystkie trzy swoje mecze wygrały w stosunku 8:2.

Każda wygrana była bardzo cenna dla sytuacji w tabeli. Jako pierwsze do stołów podeszły zawodniczki Bogorii w I lidze kobiet. Na wyjeździe pod okiem grającej trenerki Oli Falarz dziewczyny pokonały 8:2 JKTS Jastrzębie Zdrój. Mecz trwający nieco ponad dwie godziny od początku układał się po myśli grodziskiej ekipy. Najpierw dziewczyny prowadziły po singlach 4:0, a następnie po grach podwójnych 6:0. Punkty w zwycięskim spotkaniu zdobyły: 2.5 Zosia Śliwka, 1.5 Emilka Skuba, Milena Mirecka, Tosia Zembowicz, 1 Ola Falarz. Zagrała również Natasza Adamczyk. Po wygranej dziewczyny dopisały dwa punkty do ligowej tabeli i aktualnie znajduje się na bezpiecznym 6. miejscu w ligowej tabeli.

Niedziela z kolei była udana dla Bogorii II i Bogorii III, które zagrały swoje mecze ligowe na wyjazdach. W 2. lidze nasz drugi zespół pokonał 8:2 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie . Po tej wygranej chłopacy plasują się na 4 miejscu w ligowej tabeli. W tym spotkaniu punktowali: 2.5 Adam Smoter, Wojtek Szymczak, 1.5 Aleks Pakuła, Krzysztof Stąporek. Aktualnie nasz młody zespół plasuje się na wysokim 4. miejscu w rozgrywkach 2. ligi.

Takim samym wynikiem zakończył się mecz pomiędzy trzecim zespołem Bogorii, a ULKS Kazanów. Dzięki tej wygranej nasza ekipa awansowała na 2 miejsce w tabeli 3 ligi. Punkty dla drużyny wywalczyli: 2.5 trener Adrian Majchrzak, Piotrek Łącki, 1.5 Kuba Dobosz, 1 Kamil Sadowski, 0.5 Tomek Fabisiak.