Wyprawa na trudny teren do Zielonej Góry

You are currently viewing Wyprawa na trudny teren do Zielonej Góry


W 5. kolejce Lotto Superligi Bogoria podejmię w piątek o godzinie 18 zespół wicelidera Lotto Superligi Palmiarnię Zielona Góra.

Po przekonywującej wygranej we własnej hali przeciwko 3S Polonii Bytom podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i przywieźć punkt z Grodu Bachusa. We wtorkowy wieczór wszyscy tenisiści Bogorii zagrali bardzo dobre spotkania. Szczególnie optymizmem mogła napawać gra Pavla Sirucka i Daniela Góraka, którzy na początku sezonu mieli już swoje słabsze momenty gry. Kibice w Grodzisku Mazowieckim liczą, że ich dobra gra ze spotkania z Bytomiem zostanie przeniesiona również na piątkowe starcie. Bardzo dobrze od początku swojej przygody z Bogorią prezentuje się Chuanxi Han, który w siedmiu spotkaniach singlowych odniósł pięć zwycięstw.

Pokonanie zespołu z Zielonej Góry może być jednak trudnym zadaniem. Miejscowa Palmiarnia na początek rozgrywek Lotto Superligi idzie jak burza, wygrywając wszystkie trzy mecze ligowe. Co więcej na dziesięć gier singlowych drużyna Palmiarni odniosła dziewięć zwycięstw. Trzecią, a może nawet czwartą młodość przechodzą Lucjan Błaszczyk i Miroslav Horejsi, którzy wzmocnieni przez Azjatów Taku Takakiwe oraz NG PAK Nam są mocnymi kandydatami do awansu do strefy Play Off. Na pewno nasza drużyna musi się wspiąć na wyżyny swoich możliwości by pokonać ekipę z Zielonej Góry. Transmisję Live z tego spotkania będzie można znaleźć pod poniższym linkiem
https://www.superliga.com.pl/kalendarz-wyniki/tabela/matchreport/11/557