Już jutro hit Lotto Superligi w Grodzisku Mazowieckim

You are currently viewing Już jutro hit Lotto Superligi w Grodzisku Mazowieckim

W jutrzejszym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, Bogoria podejmie zespół Kolpinga Frac Jarosław.

Przeciwnikiem trzeciej w tabeli Lotto Superligi Bogorii, będzie naszpikowany gwiazdami PKS Kolping FRAC Jarosław. Nasi zawodnicy w dotychczasowych pięciu spotkaniach krajowych rozgrywek zdobyli dziewięć punktów. Tyle samo na swoim koncie ma zespół z Podkarpacia, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Zwycięzca tego spotkania może nawet awansować na fotel lidera rozgrywek. Bogoria prawdopodobnie do tego spotkania przystąpi w składzie: Pavel Sirucek, Chuanxi, Daniel Górak oraz Michał Bańkosz. Dopiero przed spotkanie trener Tomasz Redzimski zdecyduje, których trzech tenisistów wystąpi w starciu przeciwko Kolpingowi.

Nasi przeciwnicy z Jarosławia z kolei dysponują jednym z najmocniejszych składów w całej lidze i są jednym z głównych faworytów do medali w całych rozgrywkach Lotto Superligi. W przerwie letniej do Kolpingu dołączyli medalista Drużynowych Mistrzostw Świata Paul Drinkhall, Tomislav Pucar oraz niepokonany w tym sezonie Yinghao Ho. Wszystko to sprawia, że spotkanie z Kolpingiem Frac Jarosław zapowiada się niezwykle ciekawie. A trzy dni później 24 listopada Bogoria w Lidze Mistrzów zmierzy się z obrońcom Ligi Mistrzów Fakelem Gazprom Oremburg. Tyle gwiazd światowego tenisa stołowego w jednym tygodniu chyba jeszcze nigdy nie gościło w Hala sportowa w Grodzisku Maz.. Dlatego wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na te spotkania, by gorącym dopingiem wesprzeć naszych tenisistów w walce o końcowy triumf.