Plejada gwiazd zagra w Grodzisku Mazowieckim

W 4. kolejce fazy grupowej ETTU Ligi Mistrzów, zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmie obrońcę tytułu Fakel Gazprom Orenburg. Spotkanie to zostanie rozegrane jutro o godzinie 18.30.

W drużynie z Rosji występują takie gwiazdy światowego tenisa stołowego jak Dima OVTCHAROV, Vladmimir SAMSONOV oraz Jun MIZUTANI.Tenisiści Ci łącznie mają w swoim dorobku: 15 złotych medali Mistrzostw Europy, 13 medali Mistrzostw Świata i 6 medali Igrzysk Olimpijskich, a to tylko ich najważniejsze osiągnięcia w karierze sportowej. Dla drużyny Tomasza Redzimskiego będzie to bardzo ważne spotkanie. Po trzech porażkach grupowych, zawodnicy Bogorii muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i spróbować pokonać utytułowany zespół z Rosji, jeśli w dalszym ciągu Bogoria chce walczyć w Europie. Zadanie jednak nie będzie proste, gdyż naprzeciwko Daniela Góraka, Pavla Sirucka oraz Hana Chuanxi, staną trzeci, szósty oraz piętnasty zawodnik światowego rankingu ITTF.

Być może dla wielu kibiców tenisa stołowego jest to jedyna okazja by zobaczyć w akcji wspomniane gwiazdy. Dlatego warto być w piątek 24 listopada o godzinie 18.30 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a by wesprzeć Bogorię dopingiem w starciu z zespołem z Orenburga. Dryużyna z Rosji dodatkowo jest obrońcom tytułu Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. Oprócz tenisa stołowego na światowym pozoiomie jak zawsze nie zabraknie licznych występów i konkursów z nagrodami.