We wtorek wyjazdowe starcie Bogorii w Kostrzynie

You are currently viewing We wtorek wyjazdowe starcie Bogorii w Kostrzynie

Po wygranej ze Spójnią Warszawa na początek rundy rewanżowej Lotto Superligi ze Spójnią Warszawa, w kolejnym starciu Bogoria podejmie na wyjeździe UKS Wartę Kostrzyn nad Odrą. Początek meczu o godzinie 18.

Rywalizacja pomiędzy Bogorią, a ekipą z Kostrzyna rozegrana zostanie w ramach 13. kolejki Lotto Superligi. W dotychczas rozegranych 12 spotkaniach jednej z najlepszych lig w Europie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego odnieśli 8 zwycięstw i zanotowali 4 porażki. Daje im to do tej pory 24 punkty w tabeli Superligi, ze stratą zaledwie trzech punktów do liderujących ekip z Działdowa i Jarosławia. Nasi wtorkowi przeciwnicy do tej pory zgromadzili 12 punktów w tabeli, co daje jej 10. pozycję w rozgrywkach Lotto Superligi.

Obie drużyny mają zatem odmienne cele na ten sezon. Nasza drużyna cały czas mocno walczy o awans do fazy play-off, z kolei beniaminek z Kostrzyna liczy na utrzymanie w Lotto Superlidze. Gospodarze przystąpią do tego spotkania prawdopodobnie w krajowym składzie: Daniel Bąk, Jakub Perek i Bogusław Koszyk. Zabraknie raczej najlepszego tenisisty Odry Siu Lama. Bogoria do meczu z ekipą z województwa Lubuskiego prawdopodobnie podejdzie w takim składzie jak ze Spójnią czyli z naszym kapitanem Danielem Górakiem, Pavlem Siruckiem oraz bohaterem Derbów Mazowsza Hanem Chuanxim. Relacje live z tego starcia będzie można znaleźć na stronie Lotto Superligi pod poniższym linkiem:

https://superliga.com.pl/livescore/?id=607