Przekaż 1% Na Rozwój Młodych Talentów Akademii

Zachęcamy do przekazania 1% podatku i wsparcia szkolenia oraz rozwoju młodych talentów Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria.

Co roku w naszej Akademii szkolimy blisko 100 dzieci we wszystkich szkołach w Grodzisku Mazowieckim. Wielu z nich zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej a także międzynarodowej. Na Mistrzostwach w 2017 roku Polski adepci naszej Akademii zdobyli jeden złoty i trzy brązowe medale w kategoriach Żaków i Młodzików. Do tego dochodzi kilkanaście medali w Mistrzostwach Województwa. Od zeszłego sezonu utworzona została również druga drużyna Bogorii składająca się z samych wychowanków Akademii, która jest wiceliderem rozgrywek III ligi, będąc prawdopodobnie również najmłodszą drużyną w Polsce. Również w ramach działalności naszej Akademii Tenisa Stołowego organizujemy wiele turniejów tenisa stołowego, promujących tą piękną dyscyplinę.

 

 

Przekazanie 1% podatku umożliwi dalszy rozwój naszej Akademii Tenisa Stołowego. Tym bardziej, że z roku na rok mamy coraz bardziej ambitne plany i dążymy do dalszego rozwoju naszej organizacji. Wspierając naszą Akademie Tenisa Stołowego pomagacie państwo w propagowaniu tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej gminy Grodzisk Mazowiecki. Państwa pomoc wpływa na profesjonalne szkolenie najmłodszych dzieci oraz organizowaniu licznych turniejów naszej Akademii z nagrodami.

 

Jak przekazać 1%

 

W deklaracji podatkowej PIT należy w rubrykach wpisać

 

122. Numer KRS 0000197334

124. Cel szczegółowy 1% dla KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki