We wtorek po kolejne zwycięstwo do Bytomia

W najbliższy wtorek ( 20 lutego) nasza drużyna zmierzy się w 15. kolejce Lotto Superligi z Polonią Bytom. Początek tego spotkania o godzinie 18.

Dla naszego zespołu będzie to kolejne ważne starcie w walce o awans do fazy play-off Lotto Superligi, która gwarantuje medale w sezonie 2017/2018. Obecnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego plasują się na 4. pozycji w tabeli Lotto Superligi, z pięciopunktową przewagę nad ekipami Spójni Warszawa i Palmiarni Zielona Góra. Nasi wtorkowi przeciwnicy ze Śląska co prawda zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli rozgrywek, ale w spotkaniu z naszym zespołem planują wzmocnienia swojego składu.

Mianowicie oprócz bardzo mocnych tenisistów, czyli Roberta Florasa oraz Tomasa Konecnego w barwach 3S Polonii Bytom wystąpi Chińczyk Yi Liu. Liu w obecnym sezonie występował również w rozgrywkach Chińskiej Superligi co już świadczy o jego wysokim poziomie. Bogoria z kolei w Bytomiu wystąpi w swoim najmocniejszym zestawieniu: Pavel Sirucek, Daniel Górak oraz Han Chuanxi. Cieszy powrót Chuanxi, który nie wystąpił w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych ze względu na zatrucie pokaromowe.

Z pewnością zwycięstwo, najlepiej za trzy punkty mocno przybliży Bogorię do pierwszej czwórki po fazie zasadniczej. Tym bardziej, że już w następny piątek 23 lutego Bogoria podejmie we własnej hali konkurenta w walce o medale Palmiarnie Zielona Góra. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Wszystkich kibiców już teraz serdecznie zapraszamy.