50 uczestników w czwartym turnieju Akademii

W sobotnie popołudniu rozgrywany był kolejny turniej Akademii Tenisa Stołowego Bogorii. Po raz kolejny dopisała frekwencja, gdyż w całych zawodach udział wzięło 50 dzieci i rodziców.

Turniej zaczął się jak zawsze o godzinie 10. Jako pierwsi w miłej atmosferze rywalizowali najmłodsi, którzy musieli się mierzyć z trudnymi konkurencjami przygotowanymi przez trenerów Adama i Marcina. W tym samym czasie rozgrywany był turniej na punkty. Mimo wyrównanej walki uśmiech nie schodził z twarzy dzieci oraz rodziców, którzy wspierali swoje pociechy. O dobry nastrój zadbała również cukiernia Duet, która przekazała na turniej naszej Akademii pyszne ciasta. Zawody wsparła również Żabka, która dla dzieci przygotowała napoje oraz żelki, a także firma Czarpol, która tradycyjnie już przygotowała banany.

Najmocniejsza kategoria arcymistrzów rozpoczęła się o godzinie 12. Również w samo południe wystartowała kategoria rodziców. Nie brakowało ciekawych pojedynków, a także interesujących wymian. Najwięcej pozytywnych emocji dostarczyła jednak nowa kategoria debli rodzinnych w której dziecko mogło zagrać z członkiem rodziny. Łącznie na starcie stanęło 35 dzieci oraz około 15 rodziców. Turniej zakończył się wręczeniem nagród dla najlepszych dzieci i rodziców tuż po godzinie 16. Turniej dofinansowany był ze środków gminy Grodzisk Mazowiecki. Wszystkim obecnym oraz sponsorom serdecznie dziękujemy. Poniżej najlepsi zawodnicy w poszczególnej kategorii.

Mali mistrzowie
I miejsce Szymon Szewczak-Kuciński
II miejsce Jakub Pazera
III miejsce Kajetan Bojarski
Mistrzowie
I miejsce Paweł Dziewit
II miejsce Mariusz Wiśniewski
III miejsce Stanisław Wróblewski
Arcymistrzowie
I miejsce Miłosz Redzimski
II miejsce Zosia Śliwka
III miejsce Piotr Florczak
Rodzice
I miejsce Marcin Dobosz
II miejsce Krzysztof Sadowski
III miejsce Mateusz Mirecki
Deble rodzine
I miejsce Rodzina Sadowskich
II miejsce Rodzina Stąporków
III miejsce Rodzina Wiśniewskich