Czas na półfinał LOTTO Superligi

 

Już jutro (29 maja) o godzinie 18 drużyna Bogorii podejmie we własnej hali przy ulicy Westfala 3a, drużynę Dekorglassu Działdowo. Spotkanie to będzie pierwszym półfinałowym starciem LOTTO Superligi w ramach fazy play-off.

W rundzie zasadniczej zespół Bogorii zajął trzecie miejsce z dorobkiem 40 punktów. Naszych przeciwnik z Działdowa z kolei zdobył tych punktów 46 i zakończył fazę zasadniczą na drugiej pozycji. Półfinał fazy play-off LOTTO Superliga rozgrywany jest systemem mecz i rewanż. Drużyna, która będzie miała lepszy bilans w dwumeczu awansuje do wielkiego finał LOTTO Superliga. Półfinał fazy play-off LOTTO Superligi rozgrywany jest systemem mecz i rewanż. Drużyna, która będzie miała lepszy bilans w dwumeczu awansuje do wielkiego finału rozgrywek.

W fazie zasadniczej dwukrotnie lepsi okazywali się tenisiści z Działdowa (3:0 i 3:1). Liczymy jednak , że w najważniejszych meczach sezonu naszej drużynie uda się zrewanżować. Tak właśnie było w sezonie 2016/2017, kiedy to Bogoria  również w półfinale play-off mierzyła się z Dekorglassem. Najpierw we własnej hali Bogoria zwyciężyła 3:1, by potem na wyjeździe wygrać 3:2.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przystąpią do tego meczu w swoim stałym składzie:

– Daniel Górak

– Pavel Sirucek

– Michał Bańkosz

– Han Chuanxi

Goście z Działdowa z kolei prawdopodobnie wystąpią w składzie:

-Zhai Chao

– Jiri Vrablik

– Wang Yang

– Paweł Fertikowski

Mecz z Działdowem będzie ostatnim przed grodziską publicznością w barwach Bogorii dla Daniela Góraka. Dlatego zachęcamy do przyjścia gorącego dopingu i podziękowania Danielowi za te 8 lat walki na chwałę Bogorii.