Pingpongowy Narodowy już 1 września

Coraz więcej szczegółów dotyczących drugiej edycji Pingongowego Narodowego w ostatnim czasie przekazują nam organizatorzy imprezy. Impreza, która odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się już 1 września.

Jedną z największych atrakcji Pingpongowego Narodowego będzie oficjalne zakończenie kariery przez Lucjana Błaszczyka. Nasz najwybitniejszy tenisista stołowy XXI wieku to m.in. 10-krotny medalista Mistrzostw Europy w drużynie i grach podwójnych, w swoim dorobku ma również 33 tytuły Mistrza Polski.  Na koniec swojej sportowej kariery Błaszczyk weźmie udział w pożegnalnym turnieju pokazowym. Udział w nim potwierdziły legendy światowego tenisa stołowego: Werner Schlager, Jorgen Persson oraz Vladimir Samsonov. Cała trójka ma na swoim koncie wiele medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Poza tym na płycie głównej PGE Narodowego stanie 100 stołów i każdy będzie mógł na nich zagrać. W trakcie całej imprezy obecni będą również trenerzy polskich kadr narodowych, którzy będą udzielać wskazówek dotyczących techniki gry. W trakcie Pingpongowego Narodowego zostanie rozegranych również sześć turniejów dla dzieci i młodzieży, a także w kategorii Open. Przypominamy także, że 1 września odbędzie się również spotkanie 1. kolejki Lotto Superligi, w którym nasza drużyna zmierzy się z ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Spotkanie zostanie rozegrane w okolicach godziny 14. Transmisje z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport HD. Więcej informacji można znaleźć w linku poniżej:
http://pzts.pl/pingpongowy-pge-narodowy