Tosia Zembowicz wygrywa Grand Prix Mazowsza Młodzików

You are currently viewing Tosia Zembowicz wygrywa Grand Prix Mazowsza Młodzików

Bardzo udanie dla adeptów naszej Akademii Tenisa Stołowego rozpoczął się nowy sezon. W rozgrywanym w Warszawie Grand Prix Mazowsza Młodzików zwyciężyła Tosia Zembowicz, a czwórka naszych zawodników awansowała do półfinału turnieju.

Dla siódemki naszych młodych zawodników był to pierwszy turniej w tym sezonie. Najbardziej udany okazał się on dla Tosi, która w całym turnieju wygrała cztery pojedynki nie tracąc w nich nawet seta. W finale Zembowicz pokonała 3:0 w setach Sylwię Rajkowską. Trzecie miejsce w kategorii Młodziczek zajęła Milena Mirecka, który swój jedyny pojedynek przegrała w półfinale z Tosią. Z kolei tuż za podium na czwartym miejscu znalazła się Ola Oskiera, która była blisko awansu do finału. W półfinale z Rajkowską prowadziła już 2:0 w setach, niestety jednak przeciwniczka Oli wygrała trzy następne sety i Ola przegrała 2:3 w setach.

Spośród naszych Młodzików na najwyższym czwartym miejscu znalazł się Kamil Sadowski.Tuż za nim na piątym miejscu uplasował się Fabian Sprzączak, który w Warszawie rywalizował z zawodnikami trzy lata starszymi. Z kolei na miejscach 9-12 znaleźli się Dawid Budzich oraz Piotr Garwoła. Całej siódemce oraz prowadzącemu trenerowi Pawłowi Szelińskiemu gratulujemy udanego startu.