Bogoria w piątek inauguruje sezon LOTTO Superligi we własnej hali

Po długim wyczekiwaniu LOTTO Superliga wraca do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Po dwóch zwycięstwach Bogoria podejmie w piątek 28 września o godzinie 17 drużynę Olimpii Unii Grudziądz.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego bardzo dobrze rozpoczęli obecny sezon. W pierwszej kolejce na Stadionie Narodowym przy okazji akcji Pingpongowy Narodowy pokonali 3:2 zespół ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz. W drugiej serii gier nasi nie dali z kolei najmniejszych szans brązowemu medaliście LOTTO Superligi z poprzedniego sezonu Politechnice Rzeszów zwyciężając 3:0. W tym spotkaniu nasi tenisiści w trzech spotkaniach singlowych stracili zaledwie jednego seta. Zespół z Grudziądza jest na przeciwnym biegunie Do tej pory przegrali oni dwa spotkania nie zdobywając w nich punktu. O sile byłych zespołu Olimpii stanowią obecnie młodzi tenisiści: Maciej Kubik oraz Samuel Kulczycki. Pierwszy z nich to dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Europy Kadetów z tego sezonu. Kulczycki zaś to Mistrz Polski Juniorów w singlu. Dlatego można być ciekawym jak zaprezentują się oni na tle naszych zawodników, którzy należą do czołówki Europy wśród seniorów.

Bogoria do tego meczu prawdopodobnie przystąpi w identycznym składzie jak w dwóch pierwszych kolejkach LOTTO Superligi, czyli: Panagiotis Gionis, Pavel Sirucek oraz Marek Badowski. Cała trójka z pewnością liczy na bardzo gorący doping w pierwszym meczu sezonu we własnej hali. Oprócz samego spotkania organizatorzy jak zawsze przewidzieli konkursy oraz pokazy. Serdecznie zapraszamy 28 września o godzinie 17 do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a