UKS Dojlidy pierwszym rywalem Bogorii w nowym roku

You are currently viewing UKS Dojlidy pierwszym rywalem Bogorii w nowym roku

Starciem z UKS Dojlidy Białystok drużyna Bogorii zainauguruje zmagania w 2019 roku. Spotkanie w ramach 10. kolejki LOTTO Superligi zostanie rozegrane 6 stycznia o godzinie 16 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

Po niezwykle udanej końcówce 2018 roku zawodnicy Bogorii z pewnością będą chcieli przedłużyć swoją dobrą passę w nowy roku. Tym bardziej, że znajdują się na czele tabeli LOTTO Superligi. Po dziewięciu kolejkach podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego mają na koncie 24 punkty i o jeden wyprzedzają Dekorglass Działdowo (zespół z Działdowa ma jednak rozegrany jeden mecz więcej). Wysokie miejsce w tabeli zajmują również Dojlidy, które są piąte, jednak mają tyle samo punktów co trzeci zespół Unii AZS Gdańsk.

W ekipie z Podlasia kluczową role odgrywa dobrze znany w Grodzisku Mazowieckim Wang Zeng Yi. Popularny Wandżi jest tam najlepiej punktującym zawodnikiem, a także trenerem. Oprócz niego w składzie znajdują się młody chińczyk Li Youngyin oraz Przemysław Walaszek. Zespół Bogorii prawdopodobnie przystąpi do rywalizacji w składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek, Panagiotis Gionis i Kai Konishi.

Nasi zawodnicy od początku roku liczą na wasze wsparcie i gorący doping. Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy w to niedzielne popołudnie na halę sportową przy ulicy Westfala 3a. Początek spotkania o godzinie 16.