Bogoria gotowa na mecz z Energą KTS Toruń

You are currently viewing Bogoria gotowa na mecz z Energą KTS Toruń

22 lutego (piątek) o godzinie 18 nasz zespół po raz kolejny stanie to walki w LOTTO Superlidze. Tym razem przeciwnikiem Dartomu Bogorii będzie drużyna Energi KTS Toruń. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 15. kolejki naszej rodzimej Superligi.

Po 14 rundach gier drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Redzimskiego plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli LOTTO Superligi. W 14 spotkaniach ligowych Bogoria odniosła aż 12 zwycięstw i zanotowała tylko 2 porażki. Jedną z nich właśnie z drużyną z Torunia. W pierwszym meczu między tymi zespołami Energa zwyciężyła 3:2. Wówczas jednak Bogoria wystąpiła osłabiona brakiem jednego z liderów naszej drużyny Panagiotisa Gionisa, a swój debiut w LOTTO Superlidze zaliczył wówczas wychowanek naszej Akademii Tenisa Stołowego Miłosz Redzimski. W tamtym spotkaniu oba single dla Bogorii wygrał Pavel Sirucek.

Z pewnością nasi zawodnicy bardzo będą chcieli zrewanżować się Enerdze za porażkę w tamtym spotkaniu. 22 lutego przystąpimy już w optymalnym składzie ligowym, czyli: Panos, Marek oraz Pavel. Sprawi to, że będziemy faworytem tej rywalizacji. Tym bardziej, że zespół z Torunia plasuje się na 9. miejscu w ligowej tabeli, mając aż 19 punktów mniej niż Bogoria. Z pewnością z dobrej strony przed grodziską publicznością będzie chciał się pokazać Han Chuanxi, który jeszcze rok temu występował w barwach Bogorii, a obecnie zdobywa punkty dla Energi KTS Toruń. Oprócz niego w drużynie prowadzonej przez Grzegorza Adamiaka występują Tomasz Kotowski, Konrad Kulpa oraz Abdel Kader Salifou.

Oczywiście oprócz sportowego widowiska przy stole możecie liczyć na liczne konkursy oraz pokazy. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, a także przypominamy, że dwa dni później nasza drużyna zmierzy się również w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a z AZS Politechniką Rzeszów. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16.