Sobota z Bogorią w Mediatece

You are currently viewing Sobota z Bogorią w Mediatece


Już w najbliższą sobotę w grodziskiej Mediatece czeka moc atrakcji w ramach imprezy Sportowa Sobota z Klubem Bogoria. Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godzinie 14, zaś koniec zaplanowany został na godzinę 17.

Sobotnia impreza będzie inna niż wszystkie organizowane przez 6-krotnego Drużynowego Mistrza Polski w Tenisie Stołowym. Tym razem liczyć się będzie dobra zabawa, co zagwarantują liczne konkursy przygotowane przez trenerów Akademii Tenisa Stołowego Bogorii. Jednym z najciekawszych będzie z pewnością pomiar prędkości uderzenia piłką do tenisa stołowego. Będzie to możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu, które będziecie mogli zobaczyć w sobotnie popołudnie. W trakcie imprezy nie zabraknie również gwiazd pierwszej drużyny Bogorii, które będą do waszej dyspozycji. Będziecie mogli z nimi zagrać, zrobić sobie zdjęcie, czy też zdobyć autograf.

Przez cały czas trwania imprezy będzie możliwość zrobienia sobie pomiaru tkanki tłuszczowej oraz sprawdzenia swojego wskaźnika BMI. Nie zabraknie także gier pokazowych, w których wystąpią najlepsi zawodnicy w kraju. A to wszystko w otoczeniu wielu zdjęć, ukazujących sukcesy drużyny, a także adeptów Akademii Tenisa Stołowego Bogorii.

Jeśli chcecie spędzić aktywnie sobotę w miłej atmosferze, to Sportowa Sobota z Klubem Bogoria jest dla was idealnym rozwiązaniem. Gwarantujemy dobrą zabawę i moc atrakcji.