M.Badowski: Chcę pokazać swój najlepszy tenis

You are currently viewing M.Badowski: Chcę pokazać swój najlepszy tenis

Marek Badowski przebywa obecnie w Chorwacji na zgrupowaniu kadry seniorów przed mistrzostwami świata w Budapeszcie. “Na Węgrzech chce pokazać swój najlepszy tenis stołowy” – zapewnia zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Marek Badowski przebywa obecnie razem z mistrzem Polski Patrykiem Chojnowskim oraz Jakubem Dyjasem, Patrykiem Zatówką i młodymi pingpongistami: Samuelem Kulczyckim oraz Maciejem Kubikiem na zgrupowaniu w chorwackiej Opatiji. Celem nadrzędnym jest jak najlepsze przygotowanie się do mundialu w Budapeszcie.

– Myślę, że moja aktualna forma jest dobra. Cały zeszły tydzień trenowałem bez żadnych problemów zdrowotnych. W Chorwacji też wszystko przebiega zgodnie z planem. W Chorwacji mamy świetne warunki do trenowania. W Opatiji jest wielu zawodników, z którymi trenujemy, którzy prezentują przeróżne style gry – to dla mnie ważne – podkreśla Badowski.

Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki za główny cel stawia sobie jak najlepszy występ w Budapeszcie:
– Moje cele i nadzieje są takie, żeby po prostu pokazać swój najlepszy tenis stołowy i walczyć o każda piłkę. Jeśli od tego zacznę to potem juz wszystko przyjdzie samo. To mogę obiecać kibicom – zaznacza Badowski.

Mistrzostwa świata w Budapeszcie rozpoczną się 21. kwietnia i potrwają 8 dni.

Źródło: PZTS.PL