Pierwsze spotkanie Dartomu Bogorii w LOTTO Superlidze na PGE Narodowym

15 września spotkaniem z Dekorglassem Działdowo nasza drużyna rozpocznie zmagania w LOTTO Superlidze sezonu 2019/2020. Spotkanie to zostanie rozegrane na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Spotkanie z ekipą z Działdowa zostanie rozegrane w ramach akcji Pingpongowy Narodowy. Będzie to już trzecia edycja święta tenisa stołowego w naszym kraju. Na 15 września została zaplanowana cała kolejka LOTTO Superligi. Rozgrywki rozpoczynają się co prawda 12 września, jednak w tym terminie Dartom Bogoria ma zaplanowane spotkanie w Lidze Mistrzów na wyjeździe z GDCS Juncal. W związku z tym mecz podopiecznych trenera Tomasza Redzimskiego z Poltarexem Pogonią Lębork będzie przełożony. 

Starcie z Dekorglassem na PGE Narodowym będzie prawdziwą gratką nie tylko dla gratką dla grodziskich kibiców ale również dla wszystkich fanów tenisa stołowego w Polsce. Dartom Bogoria i Dekorglass spotkały się w finałowym spotkaniu zakończonego w maju sezonu 2018/2019. Wówczas w Gdańsku nasz zespół po świetnym spotkaniu zwyciężył 3:0. Dartom Bogoria w przerwie letniej nie zmienił mistrzowskiego składu, Dekorglass zaś pozyskał najskuteczniejszego zawodnika poprzedniego sezonu LOTTO Superligi Wei Shihao, który do zespołu Jiriego Vrablika przychodzi z AWFIS Gdańsk.