Dołącz do naszej Akademii Tenisa Stołowego

Do zakończenia wakacji został niecały miesiąc, ale już warto pomyśleć o zajęciach dodatkowych dla swoich dzieci. Dlatego chcemy przedstawić ofertę naszej Akademii Tenisa Stołowego, która nabór dzieci rozpoczyna już od pierwszych dni września.

Dlaczego wasza pociecha powinna rozpocząć swoją przygodę z tenisem stołowym, a nie np. z piłką nożną, judo lub koszykówką. Przede wszystkim dlatego, że jak podaje wybitny amerykański neurofizjolog Daniel G. Amen tenis stołowy z wszystkich dyscyplin sportu najbardziej pozytywnie wpływa na rozwój mózgu wśród dzieci. Dzieje się tak ponieważ gra dobrze wpływa na koordynację między dłonią, a wzrokiem. Przeprowadzone przez Amena badania wskazywały, że dzieci które miały aktywny kontakt z tenisem stołowym lepiej radziły sobie z nauką we wczesnych latach szkolnych. Duży wpływ na taki stan rzeczy ma również fakt, że w trakcie zajęć dzieci od najmłodszych lat ćwiczą koncentrację oraz szybkość reakcji.

Jeśli do tego dodamy warunki w jakich trenują dzieci w naszej Akademii Tenisa Stołowego to wyjdzie nam idealny połączenie. To co wyróżnia naszą Akademie to małe grupy treningowe od 8 do 10 osób na jednego trenera, tak by zajęcia miały jak największą jakość i efektywność. Nasza kadra trenerska posiada wykształcenie uprawniające do pracy z młodzieżą, a także bierze udział na bieżąco w szkoleniach tenisowych, które podnoszą ich kwalifikacje. Wykwalifikowana kadra trenerska w połączeniu z dobrymi warunkami treningowymi już przyniosła wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej adeptom naszej Akademii. Warto wspomnieć, że ostatnio w rywalizacji z dwa lata starszymi zawodnikami Miłosz Redzimski z naszej Akademii sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Europy Kadetów w singlu.

W nadchodzącym sezonie zajęcia będą prowadzone w większość szkół na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki. Już niedługo podamy dokładniejsze dane, ale już dziś zapraszamy do zapisów i kontaktu z Koordynatorem naszej Akademii Pawłem Szelińskim nr tel. 795 593 320