Zaczynamy nowy sezon

Wtorkowym starciem z Poltarexem Pogonią Lębork nasi zawodnicy rozpoczną zmagania w nowym sezonie LOTTO Superligi.

Zarząd klubu po bardzo udanych poprzednich rozgrywkach postawili na stabilizację. Pozostali Marek Badowski, Japończyk Kaii Yoshida, Czech Pavel Sirucek i Grek Panagiotis Gionis, a w szerokiej kadrze jest drugi z japońskich pingpongistów Masaki Yoshida. Powiększona została zaś grupa bardzo młodych i utalentowanych zawodników m.in. o Michała Gawlasa.

– Czeka nas bardzo trudny sezon, będący połączeniem wielu imprez, m.in. LOTTO Superligi, Ligi Mistrzów i kwalifikacji olimpijskich. Maraton gier będzie próbą i umiejętności, i charakteru poszczególnych zawodników. Konieczna jest szczególna mobilizacja i koncentracja, odpowiedni trening i regeneracja. Na przykład cała podróż na Azory potrwa kilkanaście godzin w obie strony, z przesiadką w Lizbonie, wrócimy w sobotę wieczorem, a w niedzielę zagramy na stołecznym stadionie – podkreślał trener Redzimski.

Z pewnością spotkanie z Pogonią Lębork będzie dobrym przetarciem przed piątkowym starciem w Portugalii. Wszyscy kibice w Grodzisku Mazowieckim liczą, że uda się przynajmniej wyrównać najlepszy start w rozgrywkach elitarnej Champions League, jakim był ćwierćfinał. W Lęborku nasz zespół wystąpi w najmocniejszym składzie, ze wspomnianym Badowskim, Siruckiem i Gionisem. Poniżej link do transmisji na żywo

 https://www.youtube.com/watch?v=V6XQEEDuzCY&fbclid=IwAR2WmcVltkwsA7eni047l7LbGoESNeVXacLmyrJ15wP-MGwIZQScrc5mtm0

Źródło: Superliga.com