Restauracja Piknik nowym partnerem Bogorii

You are currently viewing Restauracja Piknik nowym partnerem Bogorii

Miło nam poinformować, że od nowego sezonu nasz klub będzie miał nowego partnera, a jest nim klimatyczna i pyszna restauracja Piknik. Piknik głównie będzie wspierać naszą Akademie Tenisa Stołowego.

Piknik to restauracja znajdująca się na skraju Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim. Dysponuje dwiema dużymi salami oraz ogródkiem sezonowym, który otaczają pomniki przyrody i piękna fontanna. W cieplejszych porach ogródek cieszy się ogromną popularnością, szczególnie gdy odbywają się różne wydarzenia kulturalne. 

Samo menu oparte jest o kuchnię europejską, bardzo często wzbogacone o sezonowe pozycje. Goście restauracji szczególnie zachwycają się Piknik Burgerem, Giczą Jagnięcą, Stekiem Schabowym. Bardzo cieszymy się, że właściciele Piknika podjęły decyzję o wsparciu naszej zdolnej młodzieży, która przecież zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Dodatkowo nasi młodzi zdolni zawodnicy występują w rozgrywkach II i IV ligi. Więcej informacji o restauracji Piknik znajdziecie w linku poniżej:

https://www.piknikgrodzisk.pl/