Wygrane młodych drużyn w rozgrywkach ligowych

Oprócz zwycięstw pierwszej drużyny weekend do bardzo udanych mogą zaliczyć również nasze młodsze drużyny. W II lidze kobiet dziewczyny zwyciężył 8:2 zespół Broni Radom. W IV mężczyzn lidze efektowne zwycięstwo 9:1 nad MUKS Beinteractive odniosła nasza druga drużyna.

Co więcej obie te drużyny przewodzą tabeli. Po czterech zwycięskich spotkaniach III drużyna ma 8 punktów w ligowej tabeli i świetny bilans 34:9. Dziewczyny, które debiutują w II lidze w tym sezonie również wygrały swoje oba spotkania i z 4 punktami znajdują się na czele tabeli. Jak do tego dodamy fakt, że również II drużyna w rozgrywkach II ligi wygrała swoje pierwsze trzy spotkania to zobaczymy, że nasi adepci świetni rozpoczęli sezon ligowy. W ligowym spotkaniu w Radomiu punkty dla drużyny dziewczyn wywalczyły nasze juniorki: 2.5 punktu Martyna Lis oraz Katarzyna Trochimiuk. Po jednym punkcie z kolei zdobyły z kolei nasze młodziczki Zosia Śliwka, Tosia Zembowicz oraz Milena Mirecka.

Z kolei we wczorajszym meczu IV ligi nasi chłopacy punktowali odpowiednio: 2.5 Kuba Lis, Jacek Mitas i Krzysztof Stąporek. 1.5 z kolei dołożył Adam Stąporek. Więcej informacji dotyczących rozgrywek ligowych można znaleźć w linku poniżej:

http://ligi.mzts.pl/liga/6/39/2-liga-mezczyzn/