Zagraj z LOTTO i zgarnij 10 złoty na grę

Drodzy Kibice mamy dla Was niespodziankę! Jak wiecie naszym Partnerem  jest marka LOTTO, która już od kilku lat wspiera rozgrywki LOTTO Superligi!

Dzięki niej wspólnie możemy przeżywać najpiękniejsze sportowe emocje. Ale nie tylko! LOTTO to przede wszystkim rozrywka, którą dostarczają gry liczbowe. Teraz możemy podziękować naszemu Partnerowi za wsparcie polskiego tenisa stołowego rejestrując się w serwisie gier online! Specjalnie dla kibiców tenisa stołowego LOTTO przygotowało prezent – 10 zł na grę! Żeby otrzymać bonus podczas rejestracji wpisujcie kod: XXXX. To co, przenosimy się na chwilę z hali do aplikacji? Rejestracja na www.gry.lotto.pl! Trzymamy kciuki za wysokie wygrane!

O marce LOTTO:

Marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy to gry liczbowe i loterie pieniężne takie jak: Lotto, Eurojackpot, Extra Pensja, Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, Super Szansa, Zdrapki i Keno dostępne w 17 tys. punktów sprzedaży, w całej Polsce. Pod koniec 2018 roku Totalizator Sportowy zadebiutował także na rynku e-commerce umożliwiając swoim klientom grę online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Dzięki swoim graczom od 1994 roku przekazała na ten cel ponad 14 miliardów zł.