10 września początek sezonu dla Dartomu Bogorii

Od wyjazdowego starcia z Poltarexem Pogoń Lębork sezon 2019/2020 rozpoczną podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego. Spotkanie zostanie rozegrane 10 września o godzinie 18.

Początkowo spotkanie z drużyną z województwa Pomorskiego było zaplanowane na 12 września. Dzień później jednak Dartom Bogoria gra jednak bardzo ważne wyjazdowe spotkanie w Lidze Mistrzów przeciwko portugalskiej ekipie GDCS Juncal dlatego mecz z Poltarexem został przełożony na 10 września. Nasi zawodnicy bardzo pracowicie rozpoczną sezon, gdyż oprócz spotkań 10 i 13 września, 15 września zagrają o godzinie 14 z Dekorglassem Działdowo na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie 2. kolejki LOTTO Superligi zostanie rozegrane w ramach akcji Pingpongowy Narodowy. 

Przypomnijmy, że do sezonu 2019/2020 nasi zawodnicy przystąpią w niezmienionym do mistrzowskiego sezonu 2018/2019 składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek, Panagiotis Gionis, Kaii Konishi. Do starcia z Lęborkiem pierwsza trójka przystąpi tuż po Drużynowych Mistrzostwach Europy, które 3 września rozpoczną się we francuskim Nantes. 

Jeśli chodzi o skład drużyny Poltarexu, to zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Potrykusa wystąpi prawdopodobnie w krajowym składzie: Adam Dosz, Bogusław Koszyk oraz Marek Prądzyński.