Grudzień w wykonaniu Bogorii

You are currently viewing Grudzień w wykonaniu Bogorii

Rozpoczynamy nowy cykl podsumowujący zakończony miesiąc. Co miesiąc będziemy publikować krótki tekst opisujący występy naszej pierwszej drużyny oraz Akademii Tenisa Stołowego. Zapraszamy do lektury.

Newsletter Bogorii- miesiąc grudzień

Ostatni miesiąc starego 2019 roku był podobnie jak cały rok, bardzo udany dla naszego całego klubu. Nasza pierwsza drużyna wygrała w rozgrywkach LOTTO Superliga wygrała oba spotkania z UKS Wartą Kostrzyn nad Odrą oraz w hali przy Westfala z ASTS Olimpią Unią Grudziądz. Zwycięstwa w dwóch ostatnich spotkaniach I rundy sezonu zasadniczego dało naszym tenisistom pierwsze miejsce na półmetku sezonu zasadniczego.

W rozgrywkach Ligi Mistrzów podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego odnieśli jedno zwycięstwo 3:0 w mikołajkowym meczu z GDCS Juncal. W walce o pierwsze miejsce w grupie C tych elitarnych rozgrywek ulegliśmy 2:3 FC Saarbrucken TT. Mimo porażki z drugiego miejsca awansowaliśmy do ćwierćfinału Champions League. W styczniu powalczymy o historyczny półfinał z rosyjskim TTSC UMMC Jekaterynburg.

Pierwsze spotkanie dwumeczu zostanie rozegrane 17 stycznia o godzinie 18.30 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Oprócz tego w styczniu nasi zawodnicy zagrają jeszcze dwa spotkania w rozgrywkach LOTTO Superligi:

9.01.2020 godz. 18 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki- Poltarex Pogoń Lębork

12.01.2020 godz. 16 Dekorglass Działdowo- Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

W grudniu ze świetnej strony zaprezentowali się adepci naszej Akademii Tenisa Stołowego. W Grand Prix Polski Juniorów w wielki stylu zwyciężył Miłosz Redzimski. W całym turnieju Miłosz wygrał osiem pojedynków nie tracąc w nich ani jednego seta. Co więcej Miłosz w turnieju w Ostródzie rywalizował z przeciwnikami o cztery lata starszymi. W tym samym turnieju do ćwierćfinału doszli Patryk Pyśk oraz Martyna Lis.

 

Medal w turnieju Grand Prix Polski Młodziczek wywalczył Zosia Śliwka. W Brzegu Dolnym Zosia zajęła trzecie miejsce, minimalnie przegrywając swój pojedynek półfinałowy 2:3. Na piątym miejscu zawody ukończyła Milena Mirecka, zaś na dziewiątym Tosia Zembowicz.