Doskonały weekend naszych młodych drużyn

You are currently viewing Doskonały weekend naszych młodych drużyn

Dwa zwycięstwa w II lidze oraz wygrana w spotkaniu na szczycie IV ligi. To bilans weekendowych spotkań naszej drugiej i trzeciej drużyny. Oba zespoły pozostają niepokonane w rozgrywkach ligowych.

Wcześniej swoje zmagania w seniorskiej II lidze rozpoczęła druga drużyna Bogorii. W piątek w naszej sali treningowej przy ulicy Westfala 3a, młodzi zawodnicy wspierani przez Jacka Szachnowskiego nie dali szans Victorii Płock zwyciężając 10:0. Komplet punktów w tym meczu wywalczyli: Patryk Pyśk, Miłosz Redzimski, Kuba Stecyszyn oraz wspomniany Szachnowski. Trudniejsze zadanie stało przed naszą drużyną w niedzielę. Chłopaki podjęli trzecią drużynę w ligowej tabeli UWM English Perfect Olsztyn. Pomimo trudniejszego zadania Bogoria II znowu zagrała świetne spotkanie i pokonała dużo starszych przeciwników 9:1. Punkty dla drużyny w tym spotkaniu wywalczyli: 2.5 Miłosz Redzimski i Patryk Pyśk, 2 Kuba Stecyszyn oraz Jacek Szachnowski. To zwycięstwo pozwoliło zrównać się punktami z liderem tabeli KS Dekorglass Działdowo II i zachować realne szanse w walce o I ligę.

Niezwykle ważne spotkanie rozegrali w poniedziałek adepci naszej Akademii w IV lidze. Liderzy rozgrywek mazowieckiej IV ligi pokonali na wyjeździe 8:6 Transluk SRS Łomną. Mecz miał bardzo zacięty przebieg i trwał blisko cztery godziny. Przy stanie 7:6 w meczu dla Bogorii swojego singla 0:2 w setach przegrywał już Mikołaj Giereło. Mimo to stanął on na wysokości zadania i wygrywając mecz 3:2 przesądził o wygranej Bogorii w całym meczu. Wygrana pozwoliła naszej III drużynie powiększyć nad zespołem z Łomnej przewagę w ligowej tabeli do trzech punktów. Poniżej znajdziecie link do tabeli i kalendarza rozgrywek II oraz IV ligi.

http://ligi.mzts.pl/liga/6/39/2-liga-mezczyzn/