Hit LOTTO Superligi w Grodzisku Mazowieckim

You are currently viewing Hit LOTTO Superligi w Grodzisku Mazowieckim

W najbliższy poniedziałek o godzinie 18 najlepsi kibice tenisa stołowego w Polsce będą świadkami kolejnego niezwykle ciekawego pojedynku z udziałem Bogorii. W hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w 14. kolejce LOTTO Superligi grodziscy gladiatorzy podejmą PKS Kolping Frac Jarosław. Mecz ten niewątpliwie będzie spotkaniem na szczycie ligowej tabeli. Po 13. rundach spotkań podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przewodzą w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. Goście z Jarosławia maja tylko jeden punkt mniej i w tabeli Superligi plasują się na drugiej pozycji.

Stawka spotkania będzie zatem bardzo wysoka. Obie drużyny w swoich szeregach posiadają zawodników znajdujących się w światowej czołówce. W składzie Dartm Bogorii należy spodziewać się tych samych zawodników, którzy odnieśli zwycięstwo piękne zwycięstwo w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nad UMMC Jekaterynburg w Lidze Mistrzów. U gości z kolei wystąpi prawdopodobnie lider rankingu indywidualnego LOTTO Superligi Kou Lei, Qiyao Han oraz broniący przez wiele lat barw Bogorii Daniel Górak. Dla Daniela będzie to z pewnością sentymentalny powrót do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. To właśnie w barwach grodziskiego klubu popularny Góra odnosił największe sukcesy, a sam odwdzięczał się Bogorii wieloma ważnymi punktami, dającymi nawet drużynowe Mistrzostwo Polski.

Pierwszy mecz tych drużyn w Jarosławiu Bogoria zwyciężyła 3:2 po dwóch zwycięskich singlach Panagiotisa Gionisa. Decydujący o zwycięstwie punkty zdobył z kolei debel Marek Badowski/ Pavel Sirucek. Na podobny wynik przy waszym dopingu liczymy w najbliższy poniedziałek. Jak zawsze przy okazji spotkań Bogorii nie zabraknie pokazów tanecznych oraz konkursów z nagrodami.