Bogoria rusza z naborem do Akademii Tenisa Stołowego

You are currently viewing Bogoria rusza z naborem do Akademii Tenisa Stołowego

Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy do największej pingpongowej Akademii w kraju. Z racji obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 zajęcia na razie będą odbywać się tylko w części szkół w Grodzisku Mazowieckim. Na początek ogłaszamy nabór dzieci na zajęcia, które odbywać się będą w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a trzy razy w tygodniu. Dni w których odbywać się będą zajęcia to poniedziałek, środa i czwartek w godzinach 17-18.30. Będzie je prowadził koordynator naszej Akademii Paweł Szeliński.

Treningi dedykowane są dla dzieci z rocznika 2013 i młodszych. Pierwszy trening już 10 września, a więcej informacji dotyczących zajęć można uzyskać u trenera Pawła Szelińskiego pod numerem telefonu 795-593-320. Równocześnie wystartują również zajęcia dla dzieci starszych, które prowadzi trener Jacek Wituch. Zajęcia z trenerem Jackiem dla dzieci powyżej ósmego roku życia odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 18.30-20, odbywają się one również w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a na niebieskiej sali. Oprócz tego zajęcia z tym trenerem odbywają się dla grupy naborowej, dla dzieci nie mającej wcześniej styczności z tenisem stołowym. Treningi dla takich dzieci w każdym wieku będą w piątki w godzinach 17-18.30 również na niebieskiej sali w hali przy Westfala. Informacji u trenera Jacka można zasięgnąć pod numerem telefonu 795-537-422.

A dlaczego warto by Twoje dziecko rozpoczęło treningi w naszej Akademii Tenisa Stołowego Bogorii? Tenis stołowy doskonali  u dzieci koordynację, zwinność a także rozwija koncentrację od najmłodszych lat. Tak by dzieci miały łatwość uprawiania tej dyscypliny sportu dla najmniejszych zapewniamy specjalnie obniżane stoły oraz rakietki ze zmniejszoną rączką. Nasze grupy liczą maksymalnie 10 osób na jednego trenera (często mniej). Dążymy do tego, żeby utrzymać jak najwyższą jakość. Przede wszystkim dbamy o to, żeby dzieci czuły się komfortowo podczas zajęć.