I liga kobiet w najbliższą niedzielę w Grodzisku Mazowieckim

You are currently viewing I liga kobiet w najbliższą niedzielę w Grodzisku Mazowieckim

20 września o godzinie 12 w naszej Sali przy ulicy Kilińskiego 8a odbędzie po raz pierwszy mecz I-ligowej drużyny kobiet Bogorii. Nasze dziewczyny zmierzą się z UKS Chrobry Międzyzdroje.

Mecz ten pierwotnie miał być rozegrany 3 października, jednak w tym samym terminie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Młodziczek, w których rywalizować i walczyć o medale będą nasze zawodniczki. Drużyna z Międzyzdrojów zgodziła się przełożyć spotkanie na niedzielę, na godzinę 12.

Z pewnością zespół dziewczyn Bogorii przystąpi do tego spotkania podbudowana zwycięstwem 8:2 z MRKS Gdańsk na inaugurację rozgrywek. Świetne spotkania nad Bałtykiem rozegrały wszystkie nasze zawodniczki zdecydowanie wygrywając spotkanie z drużyną, która w zeszłym sezonie I ligi wywalczyła drugie miejsce. Swój mecz 8:2 również wygrał zespół Chrobrego pokonując 8:2 innego beniaminka MKS Jedynka Łódź.

W swoich szeregach nasze przeciwniczki mają bardziej doświadczone na szczeblu I-ligowym zawodniczki. Liderką drużyny jest Joanna Kiedrowska, która w pierwszym meczu wywalczyła komplet 2.5 punktu. Zespół Dartom Bogorii wystąpi w niedzielę w takim samym składzie jak w Gdańsku, czyli: Ola Falarz, Martyna Lis, Kasia Trochimiuk, Zosia Śliwka. Być może szansę gry otrzymają nasze młodziczki Milena Mirecka oraz Tosia Zembowicz. Z racji, że jest to pierwszy sezon naszych dziewczyn na szczeblu centralnym na pewno przyda im się wsparcie kibiców. Wszystkich serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do naszej Sali treningowej na godzinę 12, by wspólnie z naszymi dziewczynami walczyć o drugie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi.