W niedzielę hitowe starcie z Dekorglassem

You are currently viewing W niedzielę hitowe starcie z Dekorglassem

20 września o godzinie 16 hala sportowa przy ulicy Westfala 3a będzie świadkiem wielkich tenisowych emocji. Dartom Bogoria podejmie jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w LOTTO Superlidze Dekorglass Działdowo. Jednym z głównych wydarzeń tego spotkania będzie możliwość zobaczenia przy stole Jakuba Dyjasa.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny w swoich składach mają trzech zawodników należących do ścisłej europejskie. Do składu grodziszczan powrócił jej lider Panagiotis Gionis, który we wtorek rozegrał świetny mecz przeciwko aktualnym Mistrzom Polski z Jarosławia zdobywając dwa punkty. Nasz lider na Podkarpaciu pokonał Patryka Zatówkę i najlepszy zawodnikia LOTTO Superligi poprzedniego sezonu Kou Leia. Dwa wygrane single Panosa poprowadziły Bogorię do zwycięstwa 3:1 nad Sokołów S.A. Jarosław. Oprócz Greka w składzie znajdą się oczywiście Marek Badowski i Pavel Sirucek. Być może trener Tomasz Redzimski zdecyduje się dać szansę robiącemu ostatnio błyskawiczne postępy Miłoszowi Redzimskiemu.

W składzie ekipy z Działdowa oprócz wspomnianego aktualnego Mistrza Polski w singlu Kuby Dyjasa zobaczymy również dwóch Chorwatów Andrei Gacinę oraz Wei Shihao. Gacina to m.in. Mistrz Europy w deblu z 2011 roku, a naturalizowany Chińczyk ma swoim dorobku już zwycięstwa w turniejach międzynarodowej rangi Pro Tour. Na początek rozgrywek zawodnicy Dekorglassu mieli dwa łatwiejsze spotkania z beniaminkami z Zamościa i Zielonej Góry. Oba spotkania wygrali w stosunku 3:0, tracąc w nich zaledwie po secie. Dartom Bogoria oprócz wygranej w Jarosławiu zanotowała wygraną z Palmiarnią Zielona Góra 3:0 na otwarcie sezonu LOTTO Superligi. Po dwóch kolejkach LOTTO Superligi obie drużyny plasowały się na czele ligowej tabeli.

W przeszłości te drużyny bardzo często mierzyły się w półfinałach i finałach fazy play-off LOTTO Superligi. Zawsze te najważniejsze pojedynki wygrywała grodziska drużyna. Jak będzie tym razem? Przekonacie się będąc z nami w najbliższą niedzielę o godzinie 16 w hali sportowej przy Westfala. Oprócz sportowej rywalizacji organizatorzy przewidzieli dla kibiców różne zabawy oraz konkursy z nagrodami.